MiBea kvalitní přírodní kosmetika od Míši Suché

Denní péče + set na výrobu krému na ruce

Přejete si hlavně hydrataci? Dopřejte si kombinaci hydratačního séra a denního krému.

Pro tu nejlepší možnou péči doporučujeme použití kompletní řady. Každý z produktů je účinný, ale plného synergického účinku dosáhnete kompletní péčí.

Denní péče obsahuje:

  • Čisticí dvoufázové tonikum
  • Denní krém Lift +
  • Hydratační sérum Lift

Nyní navíc s možností zakoupení se setem na výrobu krému na ruce zdarma, díky kterému  budou vaše ruce hebké a jemné. Výsledný krém vás okouzlí lehce mandlovým aroma díky švestkovému oleji, pokožka bude hydratovaná a navíc díky mátové šťávě bude krém jemně antibakteriální.

Skladem
1 597 Kč 1 319,83 Kč bez DPH
Kategorie: Sady

 Kdo nebo co je MiBea?

Za značkou MiBea najdete jednu nadšenou dámu Michaelu Suchou, která více jak 12 let zasvětila tomu, aby vymýšlela recepty na vlastní kosmetické produkty, které měly zprvu vyhovovat jen jejímu synovi a jí. Během let si ale řekla, že je škoda nechávat si recepty jen pro sebe. Proto založila blog www.mishabeauty.org, kde recepty, znalosti, tipy a postřehy sdílela. Později se k tomu přidaly i knihy Zelená kosmetika, Minerální kosmetika a nový blog www.mishabeauty.cz. To, že recepty fungují, si během let ověřila díky nadšeným reakcím tisíců podobných nadšenců do výroby vlastní kosmetiky.

Jenže ne všichni se do výroby vlastní kosmetiky chtěli nebo mohli pustit na vlastní pěst a obraceli se na Michaelu s prosbou, aby jim produkty přímo sama vyrobila. Jenže to není jen tak. Mezi výrobou pro svou vlastní potřebu spolu se sdílením receptů a poznatků a prodejem hotových produktů je velký rozdíl. S prodejem hotové kosmetiky je spojena celá řada kroků, která musí být splněna. Díky tomu si ale pak můžete být jisti tím, že hotový produkt přesně splňuje to, co slibuje. Je to běh na dlouhou trať, v jejímž cíli vás ale čeká odměna v podobě doslova vymazlených produktů. Produktů vlastní certifikované kosmetiky vyráběné v České republice, které nesou značku MiBea.

Věřím, že značka MiBea se díky mým dlouholetým znalostem surovin, pro vás stane zárukou velmi kvalitní, aktivními látkami nabité kosmetiky, kterou bych si sama neváhala koupit a natřít na pleť.

zakladatelka značky MiBea

DSC_5305

Dokonale čistá pleť

Jak udržovat pleť mladistvou a zdravě zářící? Základem všeho je důkladné odstraňování nečistot, které se na pleti nashromáždí během dne i noci. Jedině čistá pleť dokáže vstřebat všechny aktivní a pečující látky, které jsou obsažené v dalších produktech.

Dvoufázové čisticí tonikum je vaším každodenním spojencem pro dokonale čistu pleť.

Jednoduché použití

Ráno i večer pleť vyčistěte za pomocí tonika.

Aplikujte Hydratační sérum Lift, jemně vklepejte do pokožky celého obličeje.

Naneste denní krém

Podobné produkty

50ml day (2)
699 Kč
52
50ml night (2)
699 Kč
53
30ml blue (2)
699 Kč
55
Zpět do obchodu