MiBea kvalitní přírodní kosmetika od Míši Suché

Dvoufázové čisticí tonikum

Dvoufázové čisticí tonikum určené pro šetrné hloubkové čištění všech typů pleti. Základem zdravě zářící a mladistvé pleti je důkladné odstraňování nečistot, které se na pleti  nashromáždí během dne i noci. Jedině čistá pleť dokáže následně vstřebat všechny aktivní a pečující látky, které jsou obsažené v dalších produktech. 

Skladem
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Kategorie: Čisticí

Kdo nebo co je MiBea?

Za značkou MiBea najdete jednu nadšenou dámu Michaelu Suchou, která více jak 13 let zasvětila tomu, aby vymýšlela recepty na vlastní kosmetické produkty, které měly zprvu vyhovovat jen jejímu synovi a jí. Během let si ale řekla, že je škoda nechávat si recepty jen pro sebe. Proto založila blog www.mishabeauty.org, kde recepty, znalosti, tipy a postřehy sdílela. Později se k tomu přidaly i knihy Zelená kosmetika, Minerální kosmetika a nový blog www.mishabeauty.cz. To, že recepty fungují, si během let ověřila díky nadšeným reakcím tisíců podobných nadšenců do výroby vlastní kosmetiky.

Jenže ne všichni se do výroby vlastní kosmetiky chtěli nebo mohli pustit na vlastní pěst a obraceli se na Michaelu s prosbou, aby jim produkty přímo sama vyrobila. Jenže to není jen tak. Mezi výrobou pro svou vlastní potřebu spolu se sdílením receptů a poznatků a prodejem hotových produktů je velký rozdíl. S prodejem hotové kosmetiky je spojena celá řada kroků, která musí být splněna. Díky tomu si ale pak můžete být jisti tím, že hotový produkt přesně splňuje to, co slibuje. Je to běh na dlouhou trať, v jejímž cíli vás ale čeká odměna v podobě doslova vymazlených produktů. Produktů vlastní certifikované kosmetiky vyráběné v České republice, které nesou značku MiBea.

Věřím, že značka MiBea se díky mým dlouholetým znalostem surovin, pro vás stane zárukou velmi kvalitní, aktivními látkami nabité kosmetiky, kterou bych si sama neváhala koupit a natřít na pleť.

zakladatelka značky MiBea

Dokonale čistá pleť

Jak udržovat pleť mladistvou a zdravě zářící? Základem všeho je důkladné odstraňování nečistot, které se na pleti nashromáždí během dne i noci. Jedině čistá pleť dokáže vstřebat všechny aktivní a pečující látky, které jsou obsažené v dalších produktech.

Dvoufázové čisticí tonikum je vaším každodenním spojencem pro dokonale čistu pleť.

Jednoduché použití

Před použitím protřepejte, aby došlo ke spojení obou vrstev.

Potřebné množství naneste na bavlněný tamponek a jemnými krouživými pohyby proveďte čištění pleti.

Pro dokonale čistou pleť proces opakujte ráno i večer.

Čisté složení

Nic, co by Vaši pokožku ohrožovalo nebo zatěžovalo.

Aqua, Hydrogenated Farnesene, Caprylic/Capric Triglyceride, Methylpropanediol, Hippophae Rhamnoides Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Ethyl Ferulate, Humulus Lupulus Extract, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, Citric Acid

Dermatologicky testováno.

Podobné produkty

50ml day (2)
699 Kč
52
50ml night (2)
699 Kč
53
30ml blue (2)
699 Kč
55
Zpět do obchodu