MiBea kvalitní přírodní kosmetika od Míši Suché

Hydratační sérum Lift

Hydratační sérum s dvěma typy kyseliny hyaluronové a aktivní látkou podporující tvorbu kolagenu.

Jak Hydratační sérum Lift funguje? Intenzivní 24 hodinová hydratace je zajištěna kombinací dvou typů kyselin hyaluronových a aktivní látce AQUARICH ®*, která dlouhodobě  zvyšuje hydrataci pleti a zlepšuje šupinatost pokožky způsobenou dehydratací.  Aktivní látka LIFTONIN ® -XPERT ECO* zlepšuje texturu vrásek, zvyšuje obsah dermálního kolagenu a remodeluje kontury obličeje. Pleť je tak nejen hloubkově hydratovaná ale při pravidelném používání i viditelně omlazená.

Skladem
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Kategorie: Anti-aging

Kdo nebo co je MiBea?

Za značkou MiBea najdete jednu nadšenou dámu Michaelu Suchou, která více jak 13 let zasvětila tomu, aby vymýšlela recepty na vlastní kosmetické produkty, které měly zprvu vyhovovat jen jejímu synovi a jí. Během let si ale řekla, že je škoda nechávat si recepty jen pro sebe. Proto založila blog www.mishabeauty.org, kde recepty, znalosti, tipy a postřehy sdílela. Později se k tomu přidaly i knihy Zelená kosmetika, Minerální kosmetika a nový blog www.mishabeauty.cz. To, že recepty fungují, si během let ověřila díky nadšeným reakcím tisíců podobných nadšenců do výroby vlastní kosmetiky.

Jenže ne všichni se do výroby vlastní kosmetiky chtěli nebo mohli pustit na vlastní pěst a obraceli se na Michaelu s prosbou, aby jim produkty přímo sama vyrobila. Jenže to není jen tak. Mezi výrobou pro svou vlastní potřebu spolu se sdílením receptů a poznatků a prodejem hotových produktů je velký rozdíl. S prodejem hotové kosmetiky je spojena celá řada kroků, která musí být splněna. Díky tomu si ale pak můžete být jisti tím, že hotový produkt přesně splňuje to, co slibuje. Je to běh na dlouhou trať, v jejímž cíli vás ale čeká odměna v podobě doslova vymazlených produktů. Produktů vlastní certifikované kosmetiky vyráběné v České republice, které nesou značku MiBea.

Věřím, že značka MiBea se díky mým dlouholetým znalostem surovin, pro vás stane zárukou velmi kvalitní, aktivními látkami nabité kosmetiky, kterou bych si sama neváhala koupit a natřít na pleť.

zakladatelka značky MiBea

Dokonale hydratovaná pleť

Jak udržovat pleť mladistvou a zdravě zářící? Po důkladném čištění je třeba každou pleť hydratovat. Intenzivní a hloubková hydratace je důležitá zejména pro pleť dehydratovanou, která se jinak stává citlivější a může nepříznivě reagovat na podněty vnějšího prostředí. 

Jednoduché použití

Naneste několik kapek produktu na vyčištěnou pleť.

Jemně vklepejte do pokožky celého obličeje.

Pro optimální účinky proces opakujte ráno i večer.

Čisté složení

Nic, co by Vaši pokožku ohrožovalo nebo zatěžovalo.

Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Mannan, Avena Strigosa Seed Extract, Lecithin, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Levulinate, Sodium Anisate

Dermatologicky testováno.

Podobné produkty

50ml day (2)
699 Kč
52
50ml night (2)
699 Kč
53
30ml blue (2)
699 Kč
55
Zpět do obchodu