MiBea kvalitní přírodní kosmetika od Míši Suché

Můj první krém - set na výrobu krému na ruce

Krém na ruce je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo se chce starat o svou pokožku. A s MiBea je to snadné i zábavné! Díky naší nové přípravě krému na ruce se můžete těšit na hladkou a hydratovanou pokožku, která bude vypadat zdravě a krásně.

DO BIO body lotion postupně vmícháme další suroviny – mátovou šťávu, švestkový olej a skvalan. Před přidáním suroviny vždy předchozí pořádně zapracujeme.

Set na výrobu krému na ruce obsahuje:

  • Body Lotion
  • Mátová šťáva
  • Švestkový olej
  • Skvalan
Skladem
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Sady

Kdo nebo co je MiBea?

Za značkou MiBea najdete jednu nadšenou dámu Michaelu Suchou, která více jak 12 let zasvětila tomu, aby vymýšlela recepty na vlastní kosmetické produkty, které měly zprvu vyhovovat jen jejímu synovi a jí. Během let si ale řekla, že je škoda nechávat si recepty jen pro sebe. Proto založila blog www.mishabeauty.org, kde recepty, znalosti, tipy a postřehy sdílela. Později se k tomu přidaly i knihy Zelená kosmetika, Minerální kosmetika a nový blog www.mishabeauty.cz. To, že recepty fungují, si během let ověřila díky nadšeným reakcím tisíců podobných nadšenců do výroby vlastní kosmetiky.

Jenže ne všichni se do výroby vlastní kosmetiky chtěli nebo mohli pustit na vlastní pěst a obraceli se na Michaelu s prosbou, aby jim produkty přímo sama vyrobila. Jenže to není jen tak. Mezi výrobou pro svou vlastní potřebu spolu se sdílením receptů a poznatků a prodejem hotových produktů je velký rozdíl. S prodejem hotové kosmetiky je spojena celá řada kroků, která musí být splněna. Díky tomu si ale pak můžete být jisti tím, že hotový produkt přesně splňuje to, co slibuje. Je to běh na dlouhou trať, v jejímž cíli vás ale čeká odměna v podobě doslova vymazlených produktů. Produktů vlastní certifikované kosmetiky vyráběné v České republice, které nesou značku MiBea.

Věřím, že značka MiBea se díky mým dlouholetým znalostem surovin, pro vás stane zárukou velmi kvalitní, aktivními látkami nabité kosmetiky, kterou bych si sama neváhala koupit a natřít na pleť.

zakladatelka značky MiBea

Jednoduché použití

Otevřete náš oblíbený Body lotion, přidejte do něj trochu Mátové šťávy a pomocí plastové špachličky dobře promíchejte.

Vmíchejte postupně Švestkový olej, opět jej zapracujte a na konec přidejte Skvalan.

Vše znovu pořádně promíchejte. A je to hotovo! Vaše nová směs krému na ruce je připravena k použití.

DSC_5190

Set pro výrobu krému na ruce

Krém na ruce je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo se chce starat o svou pokožku. A s MiBea je to snadné i zábavné! Díky naší nové přípravě krému na ruce se můžete těšit na hladkou a hydratovanou pokožku, která bude vypadat zdravě a krásně.

Mátová šťáva dodá vaší pokožce svěžest a příjemnou vůni, zatímco Švestkový olej ji dokonale vyživí a ochrání. Skvalan zase zlepší její elasticitu a pomůže jí zůstat pružnou a hebkou. Kombinace těchto účinných složek vytvoří dokonalý krém na ruce, který si zamilujete!

Nečekejte ani minutu déle a vyzkoušejte novou domácí přípravu krému na ruce od MiBea. Vaše pokožka vám za to bude vděčná!

 

Podobné produkty

50ml day (2)
699 Kč
52
50ml night (2)
699 Kč
53
30ml blue (2)
699 Kč
55
Zpět do obchodu