MiBea kvalitní přírodní kosmetika od Míši Suché

Olejové sérum Blue protect

Olejové sérum z vybraných olejů a aktivní látkou tvořící na pokožce ochranný štít.

Jak Olejové sérum Blue protect funguje? Vyvážená směs ochranných, pečujících a regeneračních olejů poskytuje pleti potřebnou výživu, zatímco squalane celkově zlepšuje kvalitu pokožky. Aktivní látka RADICARE ® -GOLD* působí jako štít proti modrému záření z monitorů a dalších zdrojů, zvyšuje elasticitu pokožky a posiluje kožní bariéru. Pleť je tak nejen hloubkově vyživená, ale při pravidelném používání chráněná před oxidačním stresem z každodenního záření.  

Skladem
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Kategorie: Anti-aging

Kdo nebo co je MiBea?

Za značkou MiBea najdete jednu nadšenou dámu Michaelu Suchou, která více jak 13 let zasvětila tomu, aby vymýšlela recepty na vlastní kosmetické produkty, které měly zprvu vyhovovat jen jejímu synovi a jí. Během let si ale řekla, že je škoda nechávat si recepty jen pro sebe. Proto založila blog www.mishabeauty.org, kde recepty, znalosti, tipy a postřehy sdílela. Později se k tomu přidaly i knihy Zelená kosmetika, Minerální kosmetika a nový blog www.mishabeauty.cz. To, že recepty fungují, si během let ověřila díky nadšeným reakcím tisíců podobných nadšenců do výroby vlastní kosmetiky.

Jenže ne všichni se do výroby vlastní kosmetiky chtěli nebo mohli pustit na vlastní pěst a obraceli se na Michaelu s prosbou, aby jim produkty přímo sama vyrobila. Jenže to není jen tak. Mezi výrobou pro svou vlastní potřebu spolu se sdílením receptů a poznatků a prodejem hotových produktů je velký rozdíl. S prodejem hotové kosmetiky je spojena celá řada kroků, která musí být splněna. Díky tomu si ale pak můžete být jisti tím, že hotový produkt přesně splňuje to, co slibuje. Je to běh na dlouhou trať, v jejímž cíli vás ale čeká odměna v podobě doslova vymazlených produktů. Produktů vlastní certifikované kosmetiky vyráběné v České republice, které nesou značku MiBea.

Věřím, že značka MiBea se díky mým dlouholetým znalostem surovin, pro vás stane zárukou velmi kvalitní, aktivními látkami nabité kosmetiky, kterou bych si sama neváhala koupit a natřít na pleť.

zakladatelka značky MiBea

Dokonale chráněná pleť

Jak udržovat pleť mladistvou a zdravě zářící? Pokožka je během dne vystavena nepříznivému vlivu vnějšího prostředí. Na předčasném stárnutí pokožky se velkou měrou podílí i škodlivé záření z monitorů a dalších zdrojů.

Olejové sérum Blue protect působí jako ochranný štít.

Jednoduché použití

Naneste několik kapek produktu na hydratovanou pleť.

Jemně vklepejte do pokožky celého obličeje.

Pro nejlepší účinky používejte ráno i večer. 

Čisté složení

Nic, co by Vaši pokožku ohrožovalo nebo zatěžovalo.

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Squalene, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Avena Sativa Kernel Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Carotene, Xanthophylls, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract. 

Dermatologicky testováno.

Podobné produkty

50ml day (2)
699 Kč
52
50ml night (2)
699 Kč
53
30ml (4)
699 Kč
54
Zpět do obchodu