MiBea kvalitní přírodní kosmetika od Míši Suché

Příběh založení značky MiBea

 

MiBea... Co a nebo kdo to je?  Za značkou MiBea  najdete jednu nadšenou dámu, Michaelu Suchou, která více jak 12 let zasvětila tomu, aby vymýšlela recepty na vlastní kosmetické produkty, které měly zprvu vyhovovat jen jejímu synovi a jí. Během let si ale řekla, že je to škoda, nechávat si recepty jen pro sebe, proto založila blog www.mishabeauty.org, kde recepty, znalosti, tipy a postřehy sdílela. Později se k tomu přidaly i knihy Zelená kosmetika, Minerální kosmetika a nový blog www.mishabeauty.cz. To, že recepty fungují, si během let ověřila díky nadšeným reakcím tisíců  podobných nadšenců do výroby vlastní kosmetiky. 

Jenže ne všichni se do výroby vlastní kosmetiky chtěli nebo mohli pustit na vlastní pěst a obraceli se na mě s prosbou, abych jim produkty přímo sama vyrobila. Jenže to není jen tak. Mezi výrobou pro svou vlastní potřebu spolu se sdílením receptů a poznatků a prodejem hotových produktů, je velký rozdíl. S prodejem hotové kosmetiky je spojena celá řada kroků, která musí být splněna. Díky tomu si ale pak můžete být jisti tím, že hotový produkt přesně splňuje to, co slibuje.  Je to běh na dlouhou trať, v jejímž cíli vás ale čeká odměna v podobě doslova vymazlených produktů. Produktů mé vlastní certifikované kosmetiky vyráběné v České republice, které nesou značku MiBea.

 

 

Věřím, že značka MiBea se díky mým dlouholetým znalostem surovin, pro vás stane zárukou velmi kvalitní, aktivními látkami nabité kosmetiky, kterou bych si sama neváhala koupit a natřít na pleť.

zakladatelka značky MiBea

Zpět do obchodu